Moja historia

andrzej

Wstęp

Cześć, mam na imię Andrzej i obecnie mam 27 lat. Postaram się, w dość zwięzły sposób, opisać Ci moją historię, a dokładniej całkowitą przemianę z nałogowego gracza komputerowego, człowieka bez ambicji i perspektyw na przyszłość w przedsiębiorcę, który jest na drodze realizacji swoich celów i marzeń. 

Dorastałem mieszkając na wsi w okolicach Oświęcimia. Dojeżdżając do szkoły na Śląsk byłem przekonany, że będę pracował pod powierzchnią ziemi jako górnik. Gwarancja zatrudnienia, która została zapewniona, nie nabrała mocy i poczułem pierwszy raz w życiu wielką niesprawiedliwość. Zrozumiałem, że nigdy i nigdzie nie ma gwarancji. Dalej próbowałem sił za granicą w Wielkiej Brytani gdzie po kilku miesiącach ciężkiej pracy po 12 godzin, czułem silną chęć powrotu do kraju. Nie mając obranego celu, posłuchałem mojego najbliższego otoczenia i z pełną aprobatą i pomocą rozpocząłem studia zarządzania i inżynierii produkcji. Podczas studiów nie byłem wyróżniającym się uczniem. Nie interesowała mnie nauka. Mieszkając z rodzicami, żyło mi się dobrze i wygodnie. Większość wolnego czasu spędzałem na rozrywce. Nałogowo grałem w gry, a moją odskocznią była siłownia i budowanie sylwetki. Mimo, że miałem predyspozycje na dobrego studenta, nie czułem że chcę zostać inżynierem. W pewnym momencie  ciągnąłem studia z dwóch powodów. 1 – spełnienie ambicji rodziców , a 2 – zdobycie „papierka”. Poza tym, nie myślałem co dalej, a kierunek, który wybrałem okazał się nietrafiony.

Zmiana perspektyw

W drugiej połowie 2018 roku otrzymałem informację od brata, on szukając okazji rynkowej poznał człowieka zajmującego się pewnym projektem od 5 lat. Okazało się, że zarabia z niego 5-cio cyfrowe liczby miesięcznie, nie ma szefa, nie ma sztywnych godzin pracy i jest wolnym człowiekiem. Po otrzymaniu takich wiadomości myślę, że w każdej głowie pojawiłaby się myśl – co takiego robi ten gość, że tak mu się powodzi. Nie inaczej było ze mną, chciałem dowiedzieć się czym się zajmuje, więc przy pierwszej okazji doszło do spotkania.

    Jak się okazało, buduje swój biznes w oparciu o model marketingu sieciowego. Szczerze mówiąc,  nigdy wcześniej o tym nie słyszałem, ale widząc jak może wyglądać moja przyszłość – zauważyłem dla siebie szansę, i zapragnąłem się tego nauczyć. Kiedy zaoferował mi swoją pomoc w stawianiu pierwszych kroków, w tej branży – długo się nie zastanawiałem. W końcu miałem jako mentora profesjonalistę, który osiągnął to czego sam chciałem.

Network jako moja profesja

   Marketing sieciowy był dla mnie czymś zupełnie nowym, ale też ekscytującym. Po kilku miesiącach od startu postanowiłem zostać profesjonalistą w tej branży. Wiele czynników miało na to wpływ. Tym co pchnęło mnie do podjęcia ostatecznej decyzji było poznanie grona wspaniałych ludzi, którzy pomogli mi w rozwoju oraz zdanie sobie sprawy, że network to prawdziwe narzędzie do realizacji marzeń. Od tamtego momentu minęły trzy lata, po drodze spotkało mnie duże wyzwanie w życiu prywatnym ale pomimo tego moje życie zmieniło się diametralnie na lepsze. Ta profesja nauczyła mnie  umiejętności miękkich, umiejętności komunikacji, odpowiedzialności, zarządzania, wystąpień publicznych, liderstwa , inspirowania innych i umiejętności rozwiązywania problemów. To wszystko w połączeniu sprawiło, że stałem się pewnym siebie, silnym człowiekiem i to samo może stać się również z Tobą.

Przyszłość

   Codziennie pomagam ludziom podążać za ich marzeniami i celami. Jedyna różnica między nimi a Tobą, jest taka, że oni podejmują działanie.

   Dlatego też powstała ta strona. Jej celem jest zwiększenie świadomości tej profesji w Polsce i dotarcie do ambitnych osób, które chcą czegoś więcej od życia. 

   Jeśli chcesz wypracować solidne źródło dochodu w ciągu najbliższych 2-3 lat, to potrzebne jest Ci tylko narzędzie i osoba, która Cię poprowadzi. Odezwij się, abym towarzyszył Ci w tej podróży.

 “Nie trzeba być wielkim, aby zacząć, lecz trzeba zacząć, aby stać się wielkim” – Zig Ziglar